דור וקנין "יומיים"

שם האומן: דור וקנין

שם השיר: "יומיים"

בגיל 19 דור וקנין מיישר קו עם המזרח התיכון החדש ומשלב בקריירה המוזיקלית שלו בין המוזיקה הים תיכונית הישנה והטובה והסגנון החדש שתופס את המדינה.
 
"אני לא נוסטלגי ולא שטותניקי וחדשני. אני מנסה לשלב בין המוזיקה הים תיכונית של פעם ובין המזרחית העכשווית שחורכת את הרדיו. השילוב בין שני הסגנונות מעורר אצלי ניצוץ בלב ומשמח את הנשמה". 
 
"יומיים" הוא השיר השביעי שדור וקנין משחרר לרדיו, כשעל המילים אבי אוחיון ועל הלחן אבי אוחיון ומתן דרור. דור מגיע ממושב אמונים שילד אשדוד, ואת דרכו המוזיקלית התחיל מאהבתו לערבי קריוקי. "זה היה תחביב עם חברים. אהבתי ללכת לערבי קריוקי ומשם התחלתי להפיץ קאברים ביוטיוב. כשהחלטתי להתרכז בעשייה מוזיקלית שחררתי שיר לרדיו שכתב עבורי אופיר כהן. בימים אלו אני מופיע הרבה באירועים שונים, בערך עשרה בחודש, וצובר שעות רבות של הופעות מול קהל חם שמחבק אותי. "
 
דור וקנין מנסה לכבוש לא רק את המיינסטרים הישראלי בתחנות הרדיו, אלא לזכות בלב הקהל. "זה לא מובן מאליו לעמוד על במות כשהמטרה היא לשמח את האנשים. כשאתה על הבמה לא מעניין אותם מה עבר עליך באותו היום, אתה נמצא שם בשבילם. זו זכות גדולה עבורי לעזור להכניס קצת שמחה בעולם".
חזור לרשימה המלאה