גל רון "היה לך טוב איתי"

שם האומן: גל רון

שם השיר: "היה לך טוב איתי"

סינגל ראשון ושיתוף פעולה, שנרקם בין גל רון ליוצרים טל "טליסמאן" בן נון וגלעד " MARKO" מרקוביץ'. השיר מביא ניחוח פופ חדשני לצד סאונד עכשווי שחושף את גל כזמרת ויוצרת וירטואוזית אדירה. גל רון (24) ילידת העיר נהריה. זמרת - יוצרת ונאנו משפיענית באינסטגרם. גל באה עם ניסיון רב כזמרת שירתה בלהקה צבאית וכיכבה בתכנית הריאליטי המוסיקלית "אביב או אייל" שם הגיעה למקום החמישי והמכובד ! גל גדלה בבית מוסיקלי אביה רונן רון זמר ונגן, אחותה השנייה שי רון זמרת יוצרת ואושיית רשת בפני עצמה ואחותה הקטנה נועה שכבשה את הרשת והופיעה בהיכל מנורה עם הלהיטים מתוך הסדרה "הכלה מאיסטנבול".
 
"חיפשתי להביא את האמת שלי, עם עומק ואותנטיות בלי לחשוב מה יגידו", אומרת גל. "הסינגל עבר המון גלגולים עד שהגיע אליי ושבחרו שאני אבצע את הסינגל החלטתי לקחת אותו אליי בכל מובן עד שהגענו יחד לתוצאה הסופית. אני מאמינה בייחודיות וטל "טליסמאן" בן נון וגלעד "MARKO"מרקוביץ' המוכשרים ידעו לתרגם את האמת שלי באמונה שלמה שהפיקו את הטוב עבורי. מקווה שתאהבו ותתחברו לתוצאה הסופית ותיהנו ממנה לפחות כמוני!
 
גל רון מביאה מוסיקה וצלילים, חדשים לאוזן הישראלית. הסינגל בשילוב קליפ מושקע בו  דאגה לשדר בקליפ כח והעצמה נשית במלא מובן המילה בדמות ובמערכת היחסים בין בני הזוג ולהעניק לצופה הרגשה של חלק מהחוויה.
חזור לרשימה המלאה