בר צברי "ניצוצות"

שם האומן: בר צברי

שם השיר: "ניצוצות"

מילים ולחן- בר צברי ועדי לוי
עיבוד- בר צברי, עדי לוי ורון בקאל
 
בר צברי (28) זמר, אמן יוצר ושחקן מחדרה. מוציא סינגל שלישי בדרך לאלבום. הסינגל החדש ניצוצות, הוא שיר בניחוח של פעם השיר מציג צד חשוף של בר כאחד שחווה תהיות ומדבר על קושי, כמו שהוא.
 
השיר והקליפ (בבימויו של אבי מצליח) מעבירים בצורה ישירה שיח של בר עם "אבא", שיחה כנה ואמיתית בה נשאלות שאלות מורכבות על דרכו של אדם לאמת שלו כשבדרכו שלל קונפליקטים פנימיים. תהליך העבודה על השיר היה מסע שהתחיל בבוקר קשה וריקני ונמשך מעל חצי שנה בהם בר (יחד עם עדי לוי) הידק את שעל ליבו לכדי יצירה מגובשת.
 
בר הגיע לראשונה לתודעה הציבורית כאשר השתתף בגיל 19 בתוכנית "אייל גולן קורא לך", היה מספר שנים לבן חסותה של אהובה עוזרי, שיחק במחזמר "זה אני" בבימויו של מאור זגורי בתיאטרון הקאמרי . לאחרונה במקביל להשתתפותו בפרויקט "צו השעה" בשיר בהפקתו של דודו טסה, מצטלם בר לתפקיד ראשי בסדרה חדשה של YES בשם "מנגן ושר" ...
 
האלבום "רוקנ'רול בצהריים" שיראה אור בקרוב ,מתוכו יצאו הסינגלים ג'וני , חדרה וניצוצות, הוא אלבום מגוון שמראה את שלל צורותיו המוסיקליות והשפעותיו של בר. שירי האלבום נעים מבלדות אישיות בהשראת זוהר ארגוב ואהוד בנאי ועד לרוק מזרחי מקפיץ חזק ובועט בניחוח טיפקס וצלילי הכרם.
חזור לרשימה המלאה