אופיר הרוש מסרים

שם האומן: אופיר הרוש

שם השיר: "מסרים"

מילים ולחן: עוז ומיטל בטש
הפקה מוזיקלית: עוז בטש
 
את שיר הבכורה "מסרים" תכננה אופיר הרוש (19) להוציא לפני כשבועיים, אך לקורונה היו תכניות אחרות בשבילה: במשך כשבועיים במהלכם נאבקה בהידבקותה בנגיף והרגישה אותו בשיא עוצמתו, דחתה שוב ושוב את מועד צאתו של השיר עליו עמלה כל התקופה האחרונה ועתה, כשהחלימה, מגיע זמנו לצאת לאור.
 
"מסרים" ניחן בייחודיותה הכריזמטית והמקורית של אופיר, שבקולה האיכותי והעוצמתי מוכיחה את היותה זמרת מסקרנת ומבטיחה. הרומן שלה עם המוזיקה החל מילדותה בטירת הכרמל כשמגיל קטן מאד עמדה על במות, שיחקה, רקדה ושרה בהצגות ובמופעים והחלה לגבש את הישות האמנותית האישית שלה. בגיל 16 ניגשה לאודישנים לתכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון", הרשימה את השופטים והגיעה למקום מכובד כשהיא מסומנת כהבטחה בשמי המוזיקה המקומית.
 
את שירותה הצבאי עושה בלהקה צבאית כשאל השיר החדש הגיעה בדרך הכי מקרית שיש: כפרפקציוניסטית, ביקרה באולפנים של טובי היוצרים במחוזותינו ולא מצאה את השיר שידבר אליה בצורה טוטאלית. התפנית אירעה כשפנה אליה המוזיקאי עוז בטש וביקש ממנה להקליט סקיצה לשיר חדש שהוא יוצר. למרות שהיא לא זמרת סקיצות, אופיר נתנה צ'אנס וכששמעה את "מסרים" שלא נכתב עבורה - הבינה כי היא מוכרחה להקליט אותו והתוצאה לפניכם.
 
 
חזור לרשימה המלאה