אגם בוחבוט יהלום

שם האומן: אגם בוחבוט

שם השיר: "יהלום"

מילים ולחן: עמית מרדכי, עידו נצר, ים רפאלי 
הפקה מוזיקלית: עידו נצר עמית מרדכי (Triangle) 
 
"לכל הבנות שמתפשרות על פחות, מאחת עד אלף, את אישה חזקה עצמאית.. בזכותך על אמת, אל תחכי שיבוא האביר על הסוס הלבן, לא, אין לך מחיר..." 
 
אלו הם כמה משפטים מתוך השיר החדש "יהלום" של הזמרת המצליחה והשחקנית אגם, אשר מעיזה להוציא להיט פופ עם מסרים פמיניסטיים המתחברים לרוח התקופה. השיר יהלום נוצר במהלך השנה האחרונה על ידי אגם יחד עם היוצרים ים רפאלי, עידו נצר ועמית מרדכי והוא מהווה סנונית ראשונה מתוך סדרת שירים בוגרים ועוצמתיים אשר סוללים את דרכה החדשה והעצמאית.
 
אגם, הצליחה למצב את עצמה כקול של בנות הדור שלה כאלו חזקות, חכמות ובעלות דעה שמתייחסות לשוויון, זכויות ואפשרויות באותה מידה שהן מתייחסות ל  well being ובילויים.
 
אגם : "מהפכת ה ME TOO לא פסחה גם על בני דורי, חונכתי וגדלתי על ערכים של שוויון וליברליות ואנו משפחה של נשים חזקות. אני מאמינה שיהלום יעביר לכל הבנות באשר הן מסר של העצמה נשית. אנו רוצות ויכולות להיות קודם כל בשביל עצמינו ובתקופה זו גם אחת בשביל השנייה. אני מאמינה שיחד עם היוצרים המדהימים של השיר ים רפאלי, עידו נצר ועמית מרדכי הצלחנו להוציא שיר פופי מדליק וקולע שירים את מצב הרוח של כולם". 
 

חזור לרשימה המלאה