אביחי טהיא "לא מאבד תקווה"

שם האומן: אביחי טהיא

שם השיר: "לא מאבד תקווה"

מילים ולחן: ארלט ספדיה
עיבוד והפקה מוסיקלית: ערן קאשי
 
אביחי טהיא בן 25 מפתח תקווה מחובר למוסיקה מילדות. כבר בהיותו בן שמונה שר למשפחה ולחברים וכשעלה לתורה בגיל 13 הרב החמיא לו על קולו החם והמיוחד... אביחי לקוי ראייה קשה מגיל 3 ולמרות הקשיים הוא מנגן בגיטרה קלאסית ולומד פיתוח קול. התפתחותו המוסיקלית נותנת לו לגעת בתקווה ולשמוח וכל רצונו הוא להצליח במוסיקה ולשמח את עם ישראל, כי זו מצווה.
 
אביחי השתתף בתכנית הטלוויזיה "הקול הבא" וזכה להצלחה גדולה. הוא הגיע לשלב ההופעות החיות. אביחי התקבל לבית ספר למוסיקה רימון, וביום פתוח שהתקיים שם, שר בדואט עם בניה ברבי את "מישהו איתי כאן". כשסיימו, מנהל בית הספר ובניה התרגשו וחיבקו אותו... מיותר לומר, שלא נותרה עין יבשה אחת... בשנתיים האחרונות העלה לרשתות החברתיות קאברים שהקליט, וזכה לצפיות רבות ואינספור מחמאות, עובדה שגרמה לו להיכנס לאולפן ולהקליט שירים מקוריים.
 
"לא מאבד תקווה" הוא שיר מקורי, שהקליט בדרך לאלבום. זהו שיר, שהוא בעצם המוטו של החיים של אביחי : "לא מאבד תקווה אפילו לשנייה/ לא מאבד תקווה, כי הכל בא לטובה/ לא מחפש סיבה לכאב בנשמה/ ומקבל הכל באהבה"...כן, זה המוטו של אביחי, והמוסיקה נותנת לו כוח להתמודד עם הקשיים בחיי היום-יום.
חזור לרשימה המלאה