שלום חנוך ומתי כספי 'העיקר זה השירים'

בספטמבר האחרון יצא לדרך מופע משותף בין שני ענקי המוסיקה שלום חנוך ומתי כספי, עם סיום המופע הראשון היה ברור שמדובר במפגש פסגה אמיתי וטבעי שגרם לקהל תחושה של חוויה על זמנית ובה - העיקר זה השירים. מאז המופע הראשון ועד היום המופע הציג מספר פעמים במשכן האופרה, בהיכל התרבות, באמפי שוני ובקיסריה ולכל המופעים אזלו כל הכרטיסים מראש. לצד ההצלחה העצומה של המופע, ההשראה של שני הצדדים הניבה שיר חדש "שבעת ימים". השיר החדש לקוח בחלקו הראשון מספר יחזקאל ומשם גם הגיע הסיפור שנכתב והולחן לכדי היצירה היפה שלפניכם על ידי חנוך וכספי.
 
שלום חנוך: "שיר שנוצר בין שנינו, משוחרר, מחבר בנינו. מילות הבית הראשון ושמו של השיר לוקחו מספר יחזקאל ומשם בא הסיפור. המנגינה קדמה, לבשה מילים ונשלמה".
 
מתי כספי: "אמרתי לשלום: מה דעתך שההשראה שלי וההשראה שלך יפגשו, וניתן להן לשוחח על דא ועל הא עד שיצא הוא – השיר. שלום נענה והראה לי בביתו שני פסוקים מתוך ספר יחזקאל. נכנסתי מיד אל חדר עבודתו וההשראה כבר חיכתה לי שם מוכנה. כעבור זמן קצר שלום הצטרף והוסיף גם מילים משלו שהשלימו את הפסוקים לשיר שלם. לאחר מכן התייחס ללחן הבסיסי שיצא לי והוסיף חלק נוסף בשיר".
 
מופעים נוספים:
13 ביולי, מוצ"ש, אמפי קיסריה
17 באוגוסט, מוצ"ש, פסטיבל בית גוברין
23 באוגוסט, יום שישי, בית גבריאל
מחיר כרטיסים : 155 - 335 ש"ח
תאריך ההופעה 2019 / 07 / 13
פתיחת דלתות 20:00
תחילת המופע 21:00
מחיר155 ₪
חזור