שגעון הסווינג דאנס מוסיקה מהסרטים של וודי אלן

משך: שעה וחצי
 
שגעון הסווינג דאנס מוסיקה מהסרטים של וודי אלן - 14 נגנים על הבמה! ביג בנד כמו שביג בנד צריכה להיות! עם תזמורת הסווינג דאנס מברלין ב"רטרו טריפ" לסווינג של שנות ה30' עם תזמורת הסווינג דאנס שלוקחת אותנו לסווינג של שנות ה30 באמריקה. לא רק הצליל אותנטי מעידן הסווינג אלא גם התלבושות, המיקרופונים  והכלים מיוחדים כמו בשנות ה30'. תזמורת הדאנס סווינג נוסדה ע"י מלך הסווינג אנדריי הרמלין ב87' ומאז היא התפתחה ללהקת הסווינג המצליחה ביותר בגרמניה. בנוסף להופעות תכופות ברדיו ובטלוויזיה, התזמורת נגנה אינספור פעמים באולמות קונצרטים באירופה ובארה"ב ובאולמי נשפים באירועים נוצצים. רק להישען לאחור, לעצום את העיניים ולדמיין שאתם באולם נשפים של מלון בניו יורק מתי שהו לקראת סוף שנות ה –30'.
 
תזמורת הסווינג דאנס זכתה להצלחה גדולה בסיוריה הבינלאומיים בבריסל, ציריך, הונג קונג ולונדון. לתזמורת רפרטואר רב המכיל קטעים מוכרים רבים, אך יש בו גם קטעים אמריקאים מקוריים משנות ה 30' שנדיר לשמוע אותם מבוצעים כיום. הרפרטואר שלהם מורכב מלחנים של ארטי שו, התזמורת של בני גודמן, ג'ימי וטומי דורסי, דיוק אלינגטון, קאב קאלוויי, גלן מילר ועוד כוכבים רבים נוספים אחרים מעידן הסווינג.

תזמורת הסווינג דאנס היא אותנטית לחלוטין ומקפידה בפרטים הגדולים והקטנים כאחד: הצליל, העיבודים, המיקרופונים, עמודי התווים, הכלים ואף התלבושות של הנגנים, שנתפרות על ידי חייט לפי אופנת שנות ה30' המדוייקת, הם כמו המקור האמריקאי של אותה תקופה.
הצליל של התזמורת הזאת הוא ייחודי לחלוטין ולא מונע על ידי טרנדים או אופנות - והחשוב ביותר, תזמורת הסווינג דאנס מנגנת מוסיקה להאזנה ולריקודים מתקופה אשר הברק והזוהר שלה ממשיכים לשבות, להקסים ולרתק קהלים עד עצם היום הזה.

The Swing Dance Orchestra from Berlin
Andrej Hermlin: פסנתר וניהול אמנותי 
Ann Sophie: שירה 
David Hermlin: שירה ותופים 
Jörg von Nolting: חצוצרה 
Achim Rothe: חצוצרה 
Semjon Barlas: חצוצרה 
Lars Juling: טרומבון 
Nils Marquardt: טרומבון 
Frank Bach: קלרינט/ אלט סקסופון 
Stefan Schätzke: קלרינט/ אלט סקסופון 
Finn Wiesner: טנור סקסופון 
Raymond Merkel: טנור סקסופון  
Dirk Schelenz: גיטרה 
Michael Waterstradt: בס  

ירושלים,       01.03.2018 בשעה 21:00 תאטרון ירושלים - אולם הקונצרטים ע''ש הנרי קראון מחיר 105 - 175 ₪
תל אביב-יפו, 02.03.2018 בשעה 21:30 המשכן לאמנויות הבמה                                        מחיר 125 - 305 ₪
הרצליה        03.03.2018 בשעה 22:00 מועדון זאפה                                                       מחיר 286 ₪
תאריך ההופעה 2018 / 03 / 01
פתיחת דלתות 20:00
תחילת המופע 21:00
מחיר105 ₪
להזמנת כרטיס
חזור