פסטיבל חלב ודבש 2019

פסטיבל חלב ודבש 2019 - חגיגת שבועות בעמק יזרעאל
 
מופעים מרכזיים בהפקות מקור לפסטיבל:
"הו איזה לילה" יוני רכטר במיטב שיריו מכל הזמנים מארח את גידי גוב, נורית גלרון ואלון אולארצ'יק
מרסדס בנד חוגגים ומארחים את רד בנד,
פול טראנק וגיא מזיג ערב לכבודו של הצייר והאמן, חתן פרס העמק – אלי שמיר
האופרה הישראלית שרה יגאל בשן ומארחת את פיטר רוט
ערב תרבות עברית - סיפור חייה ויצירתה של תרצה אתר,
ד"ר מוטי זעירא וקהילת "ניגון הלב"
שילה פרבר מארחת את לאורה ריבלין במופע מיוחד משירי אלתרמן
טקס ביכורים מסורתי בשדות נהלל, חגיגת אקורדיונים ארצית, תערוכות אמנות, הצגות ילדים, מופעים ועוד...
 
עמק יזרעאל בחג השבועות, המועצה האזורית עמק יזרעאל מקיימת זו השנה ה-19 את פסטיבל "חלב ודבש" עם מופעים מוסיקליים של מיטב היוצרים והמבצעים בארץ ופעילויות מגוונות באתרי התיירות והמורשת בעמק, בניחוח היזרעאלי האהוב על רקע נופיו הזהובים של העמק. את הפסטיבל מפיקה המועצה האזורית עמק יזרעאל, מחלקת התרבות. ניהול אמנותי: מאיה פוגל.
 
עוד בפסטיבל:
 
חגיגת מחול – מופע פתיחת פסטיבל – להקת הזמר "פינה בעמק" חוגגת 40, ופסטיבל המחול היזרעאלי חוגג עשור, כולם יחד ישירו ויחוללו בחצר הגדולה במרחביה, הקיבוץ החוגג 90 להיווסדו. לצד חבורת הזמר הוותיקה, פינה בעמק, ירקדו עוד 18 להקות מחול מכל הארץ. האופרה הישראלית שרה יגאל בשן ומארחת את פיטר רוט במופע שעובר בתחנות חייו המוסיקליות של הזמר האהוב, תיקון ליל שבועות מוסיקלי עם המשורר רוני סומק, המציג שירים המתכתבים עם דמויות תנכ"יות (הכניסה חופשית), "אני רק תמונת אישה" סיפור חייה ויצירתה של תרצה אתר, שילה פרבר מארחת את לאורה ריבלין במופע מיוחד עם הסיפורים שמאחורי השירים והקלאסיקות הגדולות של אלתרמן, מחזמר לכל המשפחה: "עוץ לי גוץ לי" של תאטרון הקאמרי, הגרשונים במופע לכל המשפחה "איך שיר נולד", תערוכת אמני העמק (הכניסה חופשית), "זבת חלב", תערוכת אמנות קבוצתית בבית חנקין, חגיגת אקורדיונים ארצית עם בכירי הנגנים בישראל, מופעי מחול ועוד.
 
גם באתרי התיירות בעמק יזרעאל יחכו למבקרים שפע פעילויות וסיורים:
 
חגיגת ביכורים כמיטב המסורת היזרעאלית בשדות נהלל עם תצוגת ענפי המשק השונים, טקס שבועות המסורתי במוזיאון העמק, חגיגת שבועות במוזיאון עין דור, חווית קרקס ופעילויות מים בקרקס החקלאי וחגיגה חקלאית נהדרת בקטופותי. בנוסף יתקיימו במהלך ימי הפסטיבל פעילויות במרכזי המבקרים, היקבים, האטרקציות ופעילויות האתגרים באזור.
 
פסטיבל חלב ודבש, 30.5-9.6.19, לפרטים נוספים על כל פעילויות פסטיבל "חלב ודבש" באתר המועצה האזורית עמק יזרעאל 
תאריך ההופעה 2019 / 05 / 29
פתיחת דלתות 19:00
תחילת המופע 20:30
מחיר
חזור