פסטיבל הגלישה של ישראל

פסטיבל הגלישה 2017 יערך השנה בפעם השלישית ברציפות 18.8 יום ו' בחוף הדרומי הרצליה בחסות החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה, עיריית הרצליה, בילבונג וקורונה. פסטיבל הגלישה של ישראל בהרצליה, התחיל לראשונה בשנת 2015 ביוזמתו של אסף שלם (סולן להקת מלכה באיה וגולש גלים) כתחרות גלישה קטנה ומיוחדת במינה- תחרות גלשני רטרו והופעות אקוסטיות בחוף הים של הרצליה, "החוף הדרומי". האירוע שיועד בעיקר לקהל הגולשים, משך את תשומת ליבם של צעירים (וצעירים ברוחם) והכה גלים גם אצל מי שלא נמנים עם חובבי הגלישה ומהר מאוד הפך לפסטיבל לייף סטייל ייחודי ומגוון.
 
בשנת 2016 הגיעו אלפי אנשים לפסטיבל שהתפרס על פני יומיים של פעילות, ביום הראשון התקיימו ההופעות החיות (מרסדס בנד, מלכה באיה ופול טראנק) ומסיבת החוף, לצד יריד אמנים ומעצבי גלשנים. ביום השני נערכה תחרות גלשני הרטרו בהשתתפות מיטב גולשי הגלים בישראל לצד גולשים אורחים מאוסטרליה וקליפורניה, שהבכיר ביניהם אלוף העולם לשעבר.
 
גם השנה ממשיך הפסטיבל באותה המתכונת עם הופעות חיות של: אומן ההיפ הופ האהוב "פלד", להקת הפוסט פופ אלקטרוני "גארדן סיטי מובמנט", להקת החוף רגאיי מקסיקני "מלבי טרופיקל" ואסף שלם והסולמייטס. יריד מעצבים- מבית היוצר של קיקט מרקט- מבגדי ים ועד תכשיטים וכמובן הדובדבן שבקצפת, תחרות גלשני הרטרו של ישראל NO THRUSTER ONLY RETRO  עם מיטב הגולשים בישראל! זהו ללא ספק אחד האירועים המעניינים והמיוחדים ביותר של הקיץ. הכניסה חופשית!
תאריך ההופעה 2017 / 08 / 18
פתיחת דלתות 06:00
תחילת המופע 12:00
מחיר
חזור