מוש בן ארי

מופע להקה חדש! ב 17/5, אמפי שוני
 
כבר למעלה מ 20 שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. מי שהביא סאונד חדש שהפך לסימן ההיכר שלו בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלית, הוא שילב כלים נדירים וסגנונות הישר ממסעות ברחבי העולם והוביל גל חדש של מוזיקה שהיום היא בלתי נפרדת מפס הקול הישראלי. אחרי שנים של יצירה בלתי פוסקת בער בבן ארי הרצון לטרוף את הקלפים מחדש, לעצור את הרכבת, להתמקד בהופעות ולהקליט יצירה בלתי תלויה בלוחות זמנים או כבולה בטרנדים. אחרי שנתיים מאז השיר האחרון "פתאום" שכבש את כל תחנות הרדיו, מוש חוזר לשורשים שלו ומבשר על חזרתו בקול אצילי וכנה עם שיר חדש אותו כתב והלחין יאיא כהן אהרונוב. בשיר החדש מורגשת הסקרנות האינסופית של בן ארי להתמחות בכלים מיוחדים שאותם הוא טווה במומחיות ובכשרון לתוך השיר החדש והמרגש הזה. את השיר מלווה קליפ יפיפה ומושקע שביים רפאל קדישזון בתסריט שנכתב יחד עם מוש בהשראת הסרט רכבת לדארג'לינג של וס אנדרסון. ובו משתתפים ניצבים ולצידם האנשים הקרובים ביותר למוש ביומיום. כולם רצים בקליפ הזה, שווה לכם להציץ ולבדוק לאן...
 
מוש בן ארי: מידי שנה בתקופה הזו אני נמצא בחו"ל- פוגש אנשים חדשים, נחשף לתרבות מקומית, מנגן הרבה וחי בקצב אחר, השנה החלטתי להישאר בארץ, הרגשתי שאחרי תקופה מאוד ארוכה אני מלא בהשראה שאותה אני רוצה לחלוק עם הקהל שלי. עכשיו אני מרגיש מוכן להוציא את השירים החדשים ולהפיק מופע חדש ובכלל אני בתחושת התחדשות בכל מובן. כשפניתי ליאיא עבור טקסט שמתאר את התחושות שלי הוא מצא את המילים המדויקות ואת המסר שאני רוצה להעביר - הפער הזה שקיים בין הרצון להצמיח שורשים וחיפוש מתמיד אחרי משהו. זה הרגיש הכי נכון ומדויק להוציא לאור את 'הלאה מכאן' כשיר ראשון מני רבים שיסמל תקופה חדשה. בחרתי להפיק קליפ כדי להמחיש את הטקסט ולהעצים אותו, התוצאה מרהיבה תודות לבמאי המוכשר רפאל קדישזון.
 
יחד עם השיר ישיק מוש מופע חדש בשוני ב17/5 עם עיבודים חדשים ללהיטים הגדולים מכל השנים לצד שירים חדשים, אליו יצטרף הרכב חדש ומורחב שיעניק לקהל שעתיים של ניתוק מהמציאות בלב, ברגש ובטאצ' הייחודי של האחד והיחיד מוש בן ארי.
 
המופע במסגרת פסטיבל "רוק אביב" בזאפה אמפי שוני. פתיחת דלתות: 19:30 תחילת המופע: 21:00 מחיר: 164 ש"ח
 
תאריך ההופעה 2018 / 05 / 17
פתיחת דלתות 19:30
תחילת המופע 21:00
מחיר164 ₪
חזור