לראשונה בישראל Jamiroquai !

צחצחו את הסניקרס ! ג'מירוקוואי, הרכב ה F'אנק-דיסקו-פיוצ'ר הבריטי, בהרכב מלא וּבכושר שיא, מגיעים ומתכוננים להקפיץ את הלייב פארק ראשל"צ ב-2/5 (ל"ג בעומר) ! התמהיל מבית היוצר של ג'יי קיי והחבורה: Fאנק, דיסקו, פופ, סול ומוסיקה אלקטרונית.  הסיבוב העולמי שהתחיל ב-2017 ממשיך לשרוף את במות הפסטיבלים והיכלי ההופעות הנחשבים והנחשקים בעולם, נוחת בשעה מוצלחת גם בישראל. 
 
חבורת מוסיקאים מטורפת בהרכב של 11 איש על הבמה בהנהגת כובען ענק אחד וחמושה בשורה בלתי נתפסת של להיטי ענק כמו
Virtual Insanity, Cosmic Girl, Alright, Space Cowboy ועוד, בלייב ובסטייל !  מאז יצאו לדרך, אי שם בתחילת שנות ה-90', ג'מירוקוואי, חלוצי הפ'יוצ'ר פ'אנק הביאו בשורה חדשה לעולם המוסיקה והפכו בתוך זמן קצר לאחד ההרכבים המצליחים בעולם הם חיברו בכישרון  וקוליות בין Fאנק סבנטיז שופע לבין גרוב עדכני , על זה נוספה כריזמה שורפת הרחבות של הסולן ומייסד ההרכב ג'ייסון קיי ושורה של להיטי ענק שהבעירו את את הרדיו והמועדונים והושמעו ללא הרף. ההרכב מכר עד היום מעל ל-27 מליון עותקים ברחבי העולם, היה מועמד לפרסי הבריטס, גראמי, mtv, הנפיק קליפים מדוברים ופונק במעריצים מפורסמים כמו פארל ווילאמס, סטיבי וונדר ועוד. הלהקה הוציאה עד היום יצאו שמונה אלבומים כשהאחרון ביניהם Automaton יצא ב-2017, בה נפתח גם טור אירופאי חדש שיימשך לתוך 2018 במסגרתו מגיעה הלהקה לראשונה לישראל עם הרכב נגנים משובח ושירים מכל האלבומים ! 
 
את השם Jamiroquai המציא מייסד הלהקה והפרונטמן שלה ג'ייסון  קיי, המכונה ג'יי קיי, כשהוא מחבר בין  שתי מילים, המילה Jam (ג'אם, מלשון ג'אמינג) בצירוף שם שבט אינדיאני Iroquois (האירווקווי). משם נולד גם הלוגו של איש הבאפאלו שכ"כ מזוהה עם הלהקה. אלבומם הראשון היה Emergency On Planet Earth עם הלהיט Too Young To Die, שהיה גם הראשון מבין 8 אלבומים שיוציאו בחברת סוני מיוזיק. אחריו יצא
 The Return of The Space Cowboy  ממנו יצא הלהיט Space Cowboy. אלבומם השלישי והמוכר ביותר היה  Travelling Without Moving  ממנו יצאו הלהיטים : Virtual Insanity, Cosmic Girl ו Alright.
 
שירים נוספים מוכרים של ההרכב: Canned Heat, Too Young To Die, Deeper Underground, Cloud 9. 
 
הלהקה תופיע ביום ד' 2/5/18 (ל"ג בעומר) בלייב פארק ראשל"צ פתיחת דלתות :19:00 מחירי כרטיסים מ 229 ש"ח
תאריך ההופעה 2018 / 05 / 02
פתיחת דלתות 19:00
תחילת המופע 20:00
מחיר229 ₪
חזור