דקלון וסגיב כהן "עמק הפרחים"

דקלון וסגיב כהן במופע המשותף "עמק הפרחים" מנציחים את זכרה של אהובה עוזרי ז"ל. "עמק הפרחים" מופע נוסטלגי בסגנון עכשווי עם המון שמחה, רגש וחיבור בשקט, בלי גימיקים מיותרים, עם הרבה כוונה, מסורת, כשרון, רגש, וטעם טוב.... צבר המופע המשותף של דקלון וסגיב כהן תאוצה ממשית בשטח. הרפרטואר מורכב מנכסי צאן ברזל של תרבות מוזיקלית ישראלית, כזו החוצה כל גבול לרבות גיל, מין ועדה,... כזו שעומדת במבחן הזמן ואף משתבחת עם השנים. לאחרונה משלבים השניים במופע משיריה של אהובה עוזרי ז"ל ומנציחים את זכרה. על הבמה לא פחות משבעה (!) נגנים המאפשרים לעיבודים המקוריים לחזור במלוא הדרם, ולהשתדרג מעט בהגיעם גם לאזניים צעירות יותר ואולם - הפעם - התענוג כפול ומכופל תודות ל... שני זמרים. עולם ומלואו של קסם אישי, כריזמה, שירה מתורבתת, מוקפדת, ואותנטית.
 
דקלון – חלוץ אמיתי המהווה אחד מעמודי התווך של תרבות שירה שלמה, ושל הז'אנר הפולקלוריסטי/אתני במיוחד, קולו צלול וחזק, נוכחותו כובשת, ובאמתחתו מסר מעולם תמים יותר, פשוט יותר, עולם בו השיר היה העיקר (ולא המותג המבצע אותו). לצידו, סגיב כהן - הבולט בקרב דור חדש של יוצרים/מלחינים ישראלים, אומן המקפיד על ערכי השפה, טוהר הביצוע ואיכות אומנותית ובכך מסמן עצמו כיורש האמיתי (ואולי הבודד) של דור הנפילים שקדם לו.
 
דקלון וסגיב כהן ממשיכים זו השנה השלישית במופע המשותף שממלא אולמות בכל רחבי הארץ וכמו כן מופעים בפני וועדים ואירועי חברה שונים.
 
23/10 מרכז דוהל ת"א 21:00
תאריך ההופעה 2017 / 10 / 23
פתיחת דלתות 20:30
תחילת המופע 21:00
מחיר135 ₪
להזמנת כרטיס
חזור