• דף הבית
  • מאורו רוזנשיין "הפוליטיקה מחוץ לספורט"

מאורו רוזנשיין "הפוליטיקה מחוץ לספורט"

כתב: אביחי חיים
 
מאורו רוזנשיין האיש שהביא את משחק השלום ואחראי להגעתם של כוכבי העבר לקלאסיקו בין ברצלונה למדריד, הוסיף: ''סגרנו את הכל בתוך שלושה ימים, הפוליטיקה מחוץ לספורט''
 
ביום שלישי הקרוב (20:00) ייערך המשחק שכל ישראל מצפה לו כאשר על הדשא באצטדיון בלומפילד יעלו על מגרש אחד שחקני האגדות של ברצלונה למפגש מיוחד מול שחקני האגדות של ריאל מדריד. במפגש, שורה ארוכה של כוכבים בין היתר רונלדיניו וריבאלדו ומן העבר השני לואיס פיגו רוברטו קרלוס ועוד.

רגע לפני החגיגה הגדולה התארח בתוכנית קסם ברזילאי, של רדיו סול בהגשת רחלי סקפה בשיתוף ישראל ספורט, מאורו רוזנשיין, מנכ''ל חברת MTR7 שארגנו את משחק הראווה המרגש. "היה לנו רעיון להקים משחק שכזה בארץ ישראל, התחלנו לעשות טלפונים ולהרים את המשחק הכי גדול בעולם הקלאסיקו בין ברצלונה לריאל מדריד. בתוך שלושה ימים, סגרנו את הכל וזה דבר מדהים", התייחס למשחק רוזנשיין.

"אנחנו רוצים לעשות כיף לאזרחי ישראל כי מגיע להם. למרות הלחצים הפוליטיים שנתקלו בנוגע למשחקים אחרים, אנחנו ממשיכים כרגיל. כמו שקיימנו את משחק השלום של ברזיל מול כוכבי העבר של נבחרת ישראל, כך יהיה גם פה. הפוליטיקה מחוץ לספורט אצלנו. השחקנים מחכים להגיע לישראל וכל אחד מתרגש מחדש בפני עצמו". הקורונה בישראל בעיצומה, למרות הכל רוזנשיין אופטימי. "יצאנו לדרך והחגיגה החלה. השחקנים הגדולים בעולם ינחתו בקרוב בישראל והתמונות של השחקנים בישראל יגיעו לכל העולם. המטרה שלנו לבדר את אזרחי ישראל, כולם מדברים על המשחק שיהיה".

על בחירת השיפוט, ספיר ברמן השופטת הטרסנג'דרית שהפכה לכוכבת בפני עצמה, הגיב: "בכוונה בחרנו בברמן מכיוון שהיא מודל לחיקוי ואחווה עבור רבים. היא שופטת מקצועית ואני סמוך ובטוח שהיא תעשה את עבודתה על הצד הטוב ביותר. כולם יכולים להגשים את החלומות והיא ההוכחה האמיתית לכך. יהיה יום כיף לכולם- מדברים רק כדורגל".