עינת מדני ושלומי לניאדו

"נתי הופעתי הגעתי" ו"שלומי וסתם", עם עינת מדני ושלומי לנידאו שחקנים, יוצרים ותסריטאים מובילים הופעות ילדים המעבירות מסרים ערכיים לילדים תוך למידה משותפת בגובה העיניים.
 
שלומי לניאדו - שחקן, תסריטאי והבעלים של חברת הפקות הטלוויזיה "lanyado tv" שלומי מלמד תקשורת ואומניות הבמה, משמש כפרזנטור של רשת בתי הספר "שלהבות" ומפיק סרטים עבור גופים כגון: הרמב"ם היומי, קרוב ללב וחב"ד.. לאורך השנים כתב שלומי שירים, תסריטים ותוכן למיטב אמני הילדים בישראל. שלומי מופיע בארץ וברחבי העולם עם המופע "שלומי וסתם" ומוביל את אולפן הילדים של ערוץ 20. שלומי רואה בעבודתו שליחות ומעביר מסרים של אהבת ארץ ישראל, ערכי היהדות והמסורת וכבוד להורים.
 
עינת מדני – שחקנית, תסריטאית ויוצרת, בוגרת בית ספר למשחק ובעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים וחינוך לגיל הרך. את ניסיונה על הבמה החלה נתי בגיל 6 כרקדנית ולאחר שירותה הצבאי כאשר התקבלה לצוות בידור באילת גילתה את אהבתה הגדולה למשחק, לשירה ובעיקר את אהבתה לילדים. נתי הופיעה וכיכבה בהצגות רבות ובסדרה "דאוס" בערוץ הילדים ומזה 5 שנים מופיעה ברחבי הארץ עם המופע "נתי הגעתי הופעתי" ועם ההצגה "להציל את הפארק" ומככבת בערוצי הטלויזיה והVOD לילדים בארץ ובעולם. נתי כותבת טור שבועי לילדים "הפינתי של נתי" ודוגלת בהעברת מסרים ערכיים לילדים תוך למידה משותפת ובגובה העיניים.
 
נתי ושלומי רואים ברדיו במה ראויה דרכה ניתן להתחבר לעולם הילדים ולפתח אצלם את יכולת ההקשבה, תכנית הרדיו "קבלת שבת" עם נתי ושלומי מופקת באהבה ובהתייעצות עם אנשי מקצוע המתמחים בעולם הילדים.
 
בכל שישי ב 15:00

חזור

תוכניות השדרן

יום שישי | 15:00:00-16:00:00 קבלת שבת

"קבלת שבת" תכנית מוזיקלית, ערכית, מלאת סיפורים ו...